Kijem i mieczem - Kevin Hearne

Kijem i mieczem

By Kevin Hearne

  • Publication Date: 2016-05-06
  • Genre: Fantasy

Book Overview

Piąta księga cyklu KRONIKI ŻELAZNEGO DRUIDA – serii o Atticusie O’Sullivanie, ostatnim driudzie i najśmieszniejszym, najbardziej zwariowanym i najbardziej zapadającym w pamięć bohaterze urban fantasy od czasów Harry’ego Dresdena!

Po dwunastu latach nauki Granuaile jest wreszcie gotowa, by podwoić światową populację druidów. Wystarczy tylko, że Atticus splecie ją z ziemią… Tymczasem jednak, choć jedni bogowie już szykują z tej okazji cenne podarunki i uczty, inni nie cofną się przed niczym, by druidzi stali się gatunkiem wymarłym. I tak Atticus, Oberon i Granuaile lądują, chcąc nie chcąc, u podnóża góry Olimp, po czym z przerażeniem stwierdzają, że wrogowie zmienili się nie wiadomo kiedy w wymagających przyjaciół, nie wszystkie psy są kochane, nie wszystkie wiewiórki bezużyteczne, bywają koty współpracujące z psami, krasnoludy lepiej, żeby nie goliły brody, a klauny nie chodziły do sklepów sportowych. Czas na walkę kijem i mieczem.

Kevin Hearne urodził się w Arizonie. Uczy angielskiego, a kiedy nie sprawdza stosów prac domowych i nie pisze powieści, hoduje bazylię i maluje pejzaże z córką. Ponadto lubi robić piesze wycieczki, czytać komiksy i mieszkać sobie z rodziną w tycim, acz przytulnym domku.

Tags : Read Kijem i mieczem PDF / ePub by Kevin Hearne, Download Kijem i mieczem Kevin Hearne PDF E-BOOK , Kijem i mieczem Kevin Hearne Mobipocket (.mobi), Kijem i mieczem Kevin Hearne AUDIOBOOK (.cdplay), Kijem i mieczem by Kevin Hearne Plain text (.txt) , Kijem i mieczem book review , Download Kevin Hearne's book MOBI, free ebook apk free download, Kijem i mieczem (.zip) e-book, Kijem i mieczem Kevin Hearne PDF Large Print (.pdf), Kijem i mieczem Kevin Hearne eReader (.pdb), Fantasy JAR file