Dragon Age: Rozštěpení - David Gaider

Dragon Age: Rozštěpení

By David Gaider

  • Publication Date: 2012-02-02
  • Genre: Epic

Book Overview

Mezi mágy a církví panuje napětí. Poté co bylo krvavě potlačeno povstání mágů, jsou čarodějové v podstatě uvězněni v Bílé věži, srdci templářské moci.
Nestálá rovnováha je však náhle neodvratně narušena. Chodbami věže se plíží tajemný, neviditelný vrah, který mágy likviduje. A k tomu všemu je spáchán neúspěšný atentát na nejvyšší představitelku církve. Podezření padne mimo jiné na čaroděje Rhyse, který jediný zná identitu skutečného vraha mágů. Aby prokázal, že s atentátem ani s vraždami nemá nic společného, a zamezil spekulacím, že praktikuje nebezpečnou krvavou magii, Rhys se neochotně přidává k výpravě do západních pustin. Tam nejenže odhalí víc, než kolik čekal, ale také navždy změní osud všech mágů.

Tags : Read Dragon Age: Rozštěpení PDF / ePub by David Gaider, Download Dragon Age: Rozštěpení David Gaider PDF E-BOOK , Dragon Age: Rozštěpení David Gaider Mobipocket (.mobi), Dragon Age: Rozštěpení David Gaider AUDIOBOOK (.cdplay), Dragon Age: Rozštěpení by David Gaider Plain text (.txt) , Dragon Age: Rozštěpení book review , Download David Gaider's book MOBI, free ebook apk free download, Dragon Age: Rozštěpení (.zip) e-book, Dragon Age: Rozštěpení David Gaider PDF Large Print (.pdf), Dragon Age: Rozštěpení David Gaider eReader (.pdb), Epic JAR file