CIA - Mark Mazzetti

CIA

By Mark Mazzetti

  • Publication Date: 2014-10-30
  • Genre: Social Science

Book Overview

CIA, tajna armia i operacje na krańcach świata. Historia sekretnej wojny z terrorem, w której nie ma okopów ani linii frontu, żołnierze wykonują szpiegowskie misje, a szpiedzy stają się żołnierzami.
„CIA. Tajna wojna Ameryki” to książka o mrocznych sekretach służb specjalnych i sił zbrojnych najpotężniejszego mocarstwa współczesnego świata. O tym, jak CIA z agencji wywiadowczej przekształciła się w niezwykle sprawną maszynę do zabijania za pomocą latających robotów – bezzałogowych samolotów Predator i Reaper. I ludziach Pentagonu, którzy nie chcą oddać CIA pola w tej dziedzinie.
Mark Mazzetti doskonale pokazał mechanizm, który doprowadził do tego, że USA prowadzą dziś tajną wojnę na wielu frontach – od Azji po Afrykę. Pokazał też, jak kolejni prezydenci od lat 70. minionego wieku obchodzili prawo zakazujące Ameryce udziału w podobnych operacjach i jak program wymyślony po atakach z 11 września 2001 r. na Nowy Jork i Waszyngton przez ekipę George’a W. Busha został podchwycony i rozwinięty przez ludzi Baracka Obamy.

Tags : Read CIA PDF / ePub by Mark Mazzetti, Download CIA Mark Mazzetti PDF E-BOOK , CIA Mark Mazzetti Mobipocket (.mobi), CIA Mark Mazzetti AUDIOBOOK (.cdplay), CIA by Mark Mazzetti Plain text (.txt) , CIA book review , Download Mark Mazzetti's book MOBI, free ebook apk free download, CIA (.zip) e-book, CIA Mark Mazzetti PDF Large Print (.pdf), CIA Mark Mazzetti eReader (.pdb), Social Science JAR file